Niejednokrotnie wyprawiając rodzinne przyjęcie mamy problem z doborem odpowiednich, eleganckich serwetek. Zwłaszcza przy większych uroczystościach bywa to spory problem. Znalezienie dobrych serwetek bywa problematyczne, ale na szczęście nie jest nieosiągalne.

Serwetki wysokiej jakości

serwetki duni red tulip

W miesiącach letnich sporą popularnością cieszą się zwłaszcza serwetki z letnimi, interesującymi motywami. Kwiaty czy rośliny to często poszukiwany motyw, który dodaje zebranym sił, dobrze komponuje się z sukienkami i wystrojonym otoczeniem. Serwetki Duni Red Tulip mogą występować w różnych wielkościach. Od tych najbardziej standardowych po większe czy mniejsze. Możemy sami zdecydować, czego właściwie potrzebujemy i na pewno to znajdziemy.

Etyczne rozwiązanie

Marka Duni stawia na ekologię, dlatego jej serwetki podlegają recyklingowi oraz ulegają biodegradacji. To numer jeden wśród serwetek wykonanych z bibuły. Ponadto warto zaznaczyć, że serwetki Duni Red Tulip nie są wytwarzane przy użyciu wybielaczy na bazie chloru oraz farby wykorzystywane przy produkcji mają wszystkie niezbędne atesty. Letnia kolekcja jest wypełniona kwiatami. Jasne barwy doskonale komponują się z czerwonymi, przykuwającymi wzrok tulipanami. Dodatkową atrakcją są również inne, kwiatowe motywy użyte na serwetkach. Pozwala to je bardziej rozjaśnić i dodać im większej rozpiętości barw. Serwetki Duni Red Tulip dobrze sprawdzą się na wesołych uroczystościach w gronie rodziny czy przyjaciół.Dodatkowe zalety serwetek  Serwetki Duni Red Tulip, chociaż są wykonane z bibuły, wyglądają jak prawdziwy len. Dzięki temu robią bardzo dobre wrażenie na zebranych przy stole biesiadnikach. Świetnie się je składa i użytkuje dzięki wysokiej jakości produktom, z których są wykonane. Bibuła premium ma 4 warstwy, które bez szwanku przejdą przez całe spotkanie. Jeśli interesujemy się origami, możemy wykonać z nich różnego rodzaju kształty i ustawić na stole. Wówczas tak przystrojony stół zrobi piorunujące wrażenie na zebranych biesiadnikach. Uwypukli to także kolorowy wzór serwetek Duni Red Tulip. Materiał, z którego wykonane są serwetki jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Takie drobne wrażenia pozostawiają także dobrą opinię o gospodarzach. Serwetki są zatem naszą dodatkową wizytówką. Serwetki Duni Red Tulip to nie tylko piękne wzornictwo, ale także wysoka jakość wykonania. Bibuła premium, o czterech warstwach, długo wytrzyma i niestraszne jej będą żadne trudności. Kolorowe wzory i barwy rozjaśnią pomieszczenie i dodadzą mu dodatkowego uroku oraz radości. Serwetki są uniwersalne, więc możemy stworzyć z nich prawdziwe dzieła sztuki. Skorzystajmy z tego!