O ile większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielką rolę odgrywa roślinność we wnętrzach, o tyle kwestia zapewnienia im oryginalnej ekspozycji jest dla wielu osób już nie lada wyzwaniem. Z pomocą w tym zakresie przybywa marka Kapelańczyk, oferująca szeroki wybór kwietników i stojaków na kwiaty, które z równie dużym sukcesem sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach. To bowiem przedmioty, które zachwycą nieskrępowaną funkcjonalnością, jak również wyjątkową estetyką, znajdującą zaszczytne miejsce w domu, na balkonie czy ogrodzie.

Kwietniki metalowe marki Kapelańczyk

Oferta producenta jest bardzo szeroka, jednak uwagę wielu klientów przyciąga kolekcja kwietników metalowych. To dzięki nim można w efektowny sposób ustawić rośliny doniczkowe, uzyskując tym samym ciekawe wrażenia wizualne. W asortymencie marki Kapelańczyk znajdziemy zarówno pojedyncze modele przeznaczone na jeden kwiat, jak również kilkuelementowe konstrukcje, pozwalające na ustawienie roślin na różnych poziomach, uzyskując tym samym kaskadowy, trójwymiarowy efekt. W ofercie producenta nie lada gratkę znajdą dla siebie wielbiciele nowoczesnych, minimalistycznych wystrojów, jak również pasjonaci artystycznych, metalowych kwietników, ozdobionych wieloma ornamentami w postaci liści, serc, kwiatów czy esów-floresów. Większość modeli utrzymanych jest w kolorze melancholijnej patyny czy eleganckiego złota, choć nie brakuje również kwietników w modnym, czarnym kolorze. 

Nie tylko do domu, ale również ogrodu 

Wszystkie kwietniki, jakie w swojej ofercie posiada marka Kapelańczyk, są wykonane z najwyższej jakości stali, która nie tylko zapewnia wysoką trwałość i wytrzymałość, ale również stabilność i nośność. Jako, że wykazują się odpornością na wilgoć, rdzę i zmienne warunki pogodowe, są wykorzystywane nie tylko w domowych aranżacjach, ale również w ogrodach zimowych, oranżeriach, na balkonach i tarasach. 

Metalowe kwietniki marki Kapelańczyk – czy tylko do klasycznych wnętrz?Dla każdego, coś ładnego 

Miejsce na kwiaty powinno znaleźć się w każdym domu – niezależnie od jego metrażu czy panującego wystroju. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka Kapelańczyk, która oferuje kolekcję niezwykłych, metalowych kwietników, wykonanych metodą metaloplastyki. Dzięki ogromnej różnorodności form, wzorów, kształtów czy rozmiarów, każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie coś idealnego – bez względu na to, jak liczna jest jego kolekcja domowej roślinności.