Zakup czy też wynajem mieszkania, to z pozoru prosta sprawa. Jednak nie bez powodu panuje powszechna opinia, że remont nigdy się nie kończy. Fachowcy zawiedli, urlop zaplanowany na czas przeprowadzki już dawno przeminął, a Ty nadal nie wiesz jaki kolor ścian będzie pasować do urządzanego wnętrza. Teraz podobają Ci się delikatne odcienie beżu, za chwilę zmieniasz zdanie i rozważasz pójście w chłodny baby blue, a co jeśli tuż po remoncie uznasz, że to jednak nie jest Twój klimat? Z tej sytuacji jest tylko jedno wyjście, postaw na oryginalne poduszki!

Dlaczego warto zrezygnować z intensywnej farby na rzecz kolorowych poduszek?

poduszki etno

Przede wszystkim poduszki, a właściwie poszewki, zawsze można zmienić. Nowe umeblowanie, czy odświeżenie koloru ścian wymaga większego nakładu pracy. W domu tworzy się niepotrzebny bałagan, a my wciąż nie jesteśmy pewni, czy ostateczny efekt spełni nasze oczekiwania. Poduszki to uniwersalna dekoracja, która potrafi zmienić wnętrze nie do poznania. Taka metamorfoza wystroju może odbywać się regularnie bez zbędnego chaosu, który zazwyczaj towarzyszy pracom remontowym. Ostateczny wygląd wnętrza może Cię naprawdę zaskoczyć!

Wyraziste akcenty i niepowtarzalne wzory esencją Twojego wnętrza - styl etno

Aktualnie w temacie aranżacji wnętrz króluje nadzwyczajna moda inspirowana kulturą ze wszystkich czterech stron świata. Etno nawiązuje do pewnej odmienności, specyficzności i tradycji ludowej. W połączeniu z zarówno nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzem poduszki etno dadzą spektakularne efekty. Na tego typu ozdobach spotkamy różnorodne printy np. w stylu skandynawskim, marokańskim lub afrykańskim. Nie brakuje również ozdób z nadrukami typowo folkowymi. Desenie w stylu etno wcale nie umniejszają elegancji wnętrza. Poduszki mają to do siebie, że dzięki nim pomieszczenie staje się przytulne i kojarzy się z ciepłem domowego ogniska.

Sposób na idealnie dopasowane poduszki

Przy wyborze poduszek dekoracyjnych należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kryteriów. Szczególnie w przypadku poduszek etno musimy pamiętać o tym, że poduszki muszą mieć m. in. odpowiedni rozmiar, materiał, kształt i oczywiście wypełnienie. Styl ten sam w sobie jest dość wyrazisty, dlatego każda nietypowa forma poduszki, może gryźć się z nadrukiem, który się na niej znajduje. Wszystko zależy od efektu jaki chcesz uzyskać. Proste, jednakowe poduszki sprawdzają się przy nowoczesnych, surowych aranżacjach, natomiast nieoczywiste połączenia świetnie pasują do wnętrza o niespójnym charakterze. Urządzając wnętrze warto kierować się trendami, ale też funkcjonalnością. Poduszki to ponadczasowy element wystroju, który zawsze będzie też praktycznym wyposażeniem domu. Etno poduszki to świetny wybór nie tylko dla miłośników podróżowania i kulturoznawców, ale również zwyczajnych wielbicieli pięknych, stylowych wnętrz!