Industrial w Twoim domu

Najbardziej charakterystyczną cechą industrialnych wnętrz są surowe minimalistyczne dekoracje, warsztatowe meble, ale w przypadku sofy koniecznie musi być ona optymalnie wygodna. W stylu industrial minimalizujemy aranżację, jak tylko jest to możliwe. Jeśli właśnie czegoś takiego szukasz, inspiruj się naszymi wskazówkami.

O kolorach i materiałach industrialnych słów kilka

Dominującymi kolorami w loftowych wnętrzach są brązy, szarości, biel, czerń, a także ceglaste odcienie czerwieni. W dodatkach możesz używać turkusu, butelkowej zieleni, żółci i pomarańczu. Szeroko pojęty metal to materiał, którego w pomieszczeniu industrialnym powinno być najwięcej. To właśnie z niego powinny być wykonane meble i wszelkie dekoracje. Na ścianach koniecznie cegła lub beton. Uzupełniającymi materiałami, z których możesz korzystać są drewno, szkło i plastik. W przypadku mebli wypoczynkowych sprawdza się ponadczasowa skóra.

Jakie dodatki?

Pamiętaj, że w stylu industrialnym stawia się na minimalizm – z ilością dekoracji nie można przesadzać. Przyda Ci się metalowe fabryczna lampa, ale wszelkiego rodzaju wazoniki, dzbanuszki i bibeloty muszą pójść w odstawkę. Jeśli obrazy, to tylko sztuka nowoczesna. W salonie loft postaw na fototapetę którejś z metropolii. Poza tym pamiętaj, że aranżacja industrialna to również pomysły, które znajdziesz w swojej głowie. W przemysłowym eksperymentowaniu masz tu akurat wolną rękę. Jeśli do Twojego serca trafiły nasze wskazówki, a styl industrialny to styl w Twoim guście, ruszaj do pracy.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *